3 Efsane Paket ile Kapadokya!

(0 Puanlama)
Online Rezervasyon
Tarih*
Kişi Sayısı*
Kişi Sayısı
1 Kişi
Açıklama

Kapadokya için oluşturduğumuz 3 farklı paket ile karşınızdayız!

Yaklaşık olarak 3 yıldır bu paket ile binlerce misafir ağırlayan bir firma olarak bu güncel paketimizde Kapadokya'yı yakından tanımanızı saylayacak her türlü imkan bulunuyor. 

Firma olarak bu paketlerimizi akşam yemekleri hariç olarak yaptık çünkü Kapadokya'daki otellerin çoğu akşam yemeği hizmeti vermemektedir. Bundan dolayı otellerimiz de ilçe merkezinde olduğu için otelden çıktığınız zaman tüm restoranlar, kafeler, marketler ve tüm imkanlar yürüme mesafesindedir.

Not : Bu paketin rezervasyon aşamasında oda seçeneklerinden birini seçmeniz gerekecektir. Detaylı bilgi ve oda seçimi için sitemizden ön rezervasyon oluşturabilir veya sitede bulunan whatsapp numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Farklı bir oda seçmek isterseniz ise fiyat farkı ile tercih etmeniz mümkündür.

Not 2 : Burada sizlere sunulan 3 farklı paket olduğu için paket dahilleri, hariçleri ve fiyat bilgilerini detaylı olarak bizleri arayarak yada whatsapp üzerinden ulaşarak öğrenebilir, oda seçeneklerinin görsellerini detaylı şekilde görebilirsiniz.

Program Detayı

Dahiller

Hariçler

Fotoğraf Galeri
Yorumlar

Listelenecek yorum bulunamadı


Yorum Yaz