Günbatımı Atv Turu

(0 Puanlama)
Online Rezervasyon
750,00₺
Tarih*
Kişi Sayısı*
Süre
Günbatımında 2 Saat
Kişi Sayısı
1 Kişi
Açıklama

Neden Atv Turu ?

Kendinizi genç ve enerjik hissediyorsanız Kapadokya’yı Atv ile karış karış etmek istiyorsanız bu tura katıldıktan sonra macera seviyeniz artacaktır. Ayrıca Kapadokya’ya arkadaş grubunuz ile geldiğinizde birlikte katılmanız gereken turların başında geleceğini düşünüyoruz ! Son zamanlarda trend aktiviterlerin başında gelen Atv Turu , genelde balayı çiftleri , arkadaş grupları tarafından tercih edilmekte olup günün her saatinde yapılabilmektedir.

Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

  • Atv motorlarının yaşları ve bakımlarına,
  • Atv motorlarının kaskolarına,
  • Turları düzenleyen kurumun TÜRSAB onaylı Turizm Acentası olmasına,
  • Atv’ye binecek her kişinin sigortalı olmasına,
  • Tur öncesinde güvenlik önlemlerinin alındığına,
  • Profesyonel ve bölgeyi bilen bir rehberin olmasına dikkat etmelisiniz.

*Atv Turu Açıklaması*

Atv Turunu günün herhangi bir saatinde yapabilirsiniz. Fakat bizim önerimiz gün doğumu yada gün batımı turu olacaktır. Öğle saatlerinde hava şartları yazları çok sıcak, kışları da çok soğuk olduğu için gün doğumunda yada gün batımında yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Bunun yanı sıra güneşin doğarken yada batarken verdiği görüntü muhteşem bir tur geçirmenizi sağlayacaktır.

Rezervasyonda gerekli saat ayarlandıktan sonra turunuzdan 1 yada 1 buçuk saat önce otelinizden alınırsınız. Sonrasında araç sizi parkura götürür. Orada gerekli güvenlik önlemleri ve uyarıları aldıktan sonra rehberiniz eşliğinde 2 saatlik turunuza başlarsınız. Tur süresince Kapadokya’daki birçok vadiyi görürsünüz. Bunlardan bazıları ; Kılıçlar Vadisi, Kızıl Vadi, Aşk Vadisi , Zemi Vadisi…Bazı vadilerde kısa molalar vererek fotoğraf çekimi yaparsınız.

Gün batımı yada gün doğumunda ise güneşin hareketine göre çeşitli vadilere gidilir ve fotoğraf çekimi için uygun zamanlamaya dikkat edilir.

Turunuz bittikten sonra ise yine rehberiniz eşliğinde tur başlangıç yerine geri dönülür. Temizlik işlemlerinden sonra otelinize tekrar dönüşünüz sağlanır.

 

Not : Fiyatımız 1 Atv aracı içindir. 1 araca en fazla 2 kişi binebilmektedir. Eğer birden çok atv istiyorsanız kişi sayısını 2 ve daha fazlası olarak seçiniz. 

Dahiller

  • Kaldığınız Otellerden Alış ve Bırakış Hizmeti
  • Kask Maske ve Bone gibi Tur Malzemeleri
  • Profesyonel Tur Rehberi

Hariçler

  • Tur Sırasında Yapacağınız Kişisel Harcamalar
Fotoğraf Galeri
Yorumlar

Listelenecek yorum bulunamadı


Yorum Yaz