Havaalanı Grup Transferi

(0 Puanlama)
Online Rezervasyon
200,00₺
Tarih*
Kişi Sayısı*
Süre
45-60 Dakika
Kişi Sayısı
1 Kişi
Açıklama

Kapadokya'da iki adet havaalanı bulunmaktadır. Bunlardan birisi Kapadokya Havalimanı olarak Nevşehir'in Tuzköy bölgesinde, diğeri ise Erkilet Havaalanı olarak Kayseri ilinde yer almaktadır.

Kapadokya Havaalanı, sefer sayıları ve alan hacmi olarak Kayseri'dekine göre daha küçüktür. Bilet fiyatları bakımından ise daha pahalıdır. Bundan dolayı Kapadokya'yı ziyaret edecekleri zaman ilk olarak Kapadokya Havaalanına bakarlar. Fakat bizler turizm profesyonelleri olarak gelecek olan misafirlerimize, Erkilet Havaalanı'nın da konum olarak diğeri kadar mesafede olduğunu, uçak biletlerinin daha uygun olduğunu ayrıca daha çok uçak seferi bulabilecekleri bilgisini veririz.

Bizlerden grup transfer (shuttle) tercih eden misafirlerimiz eğer Kapadokya bölgesine geleceklerse onlardan bilet detaylarında yer alan uçuş kodlarını alarak iniş saatine göre araçlarımızı organize ediyor ve indiklerinde isimlerinin yazdığı bir karşılama kağıdı ile havaalanı çıkışında onları karşılıyoruz. Araca yönlendirip dinlenmelerini sağlıyor diğer misafirlerimiz de geldikten sonra ortalama 25-30 içinde aracımız hareket ediyor ve otellerine bırakıyoruz.

Eğer misafirimiz Kapadokya tatilini bitimiş ve havaalanına gitmek üzere talepte bulunduysa yine uçuş saatine ve bulunduğu otelin lokasyonuna göre kendisine hareket saati bildiriyoruz, o saatte kendisini otelden alıp havaalanına vaktinde güvenli bir şekilde bırakıyoruz.

Not : Rezervasyonlarda uçuş kodu mutlaka gerekmektedir. 

Dahiller

  • Tek Yön Havaalanı Transfer Hizmeti

Hariçler

  • Programda Belirtilmeyen Hizmetler
Fotoğraf Galeri
Yorumlar

Listelenecek yorum bulunamadı


Yorum Yaz