Havaalanı Özel Transfer

(0 Puanlama)
Online Rezervasyon
2.500,00₺
Tarih*
Kişi Sayısı*
Süre
45-60 Dakika
Kişi Sayısı
1 Kişi
Açıklama

Kapadokya'da iki adet havaalanı bulunmaktadır. Bunlardan birisi Kapadokya Havalimanı olarak Nevşehir'in Tuzköy bölgesinde, diğeri ise Erkilet Havaalanı olarak Kayseri ilinde yer almaktadır.

Kapadokya Havaalanı, sefer sayıları ve alan hacmi olarak Kayseri'dekine göre daha küçüktür. Bilet fiyatları bakımından ise daha pahalıdır. Bundan dolayı Kapadokya'yı ziyaret edecekleri zaman ilk olarak Kapadokya Havaalanına bakarlar. Fakat bizler turizm profesyonelleri olarak gelecek olan misafirlerimize, Erkilet Havaalanı'nın da konum olarak diğeri kadar mesafede olduğunu, uçak biletlerinin daha uygun olduğunu ayrıca daha çok uçak seferi bulabilecekleri bilgisini veririz.

Bizlerden özel transfer tercih eden misafirlerimize ise son model Mercedes Vito araçlarımızı hazır ederek onların uçuş saatlerine göre havaalanına göndeririz. Özel transferlerde, araçlarımızda sizlerden başka hiç kimse olmaz. Yani siz kaç kişi için rezervasyon yaptıysanız araç size özel olarak gelir, sizi alır ve otelinizin kapısına kadar bırakır. 

Rezervasyon için bizlere ulaşabilir, yada ön rezervasyon yaparak bizlerden dönüş bekleyebilirsiniz.

Not : Özel transferlerde Mercedes Vito aracımız en fazla 6 kişi almakta olup, belirtilen fiyatımız bir yön transfer için araç fiyatıdır. 

Dahiller

  • Tek Yön Havaalanı Transferi
  • Araç ve Şoför Hizmeti
  • Yakıt
  • Su İkramı

Hariçler

  • Önceden Belirtilmek Üzere Meşrubat yada Alkol
  • Havaalanı Rotası Dışı Ziyaretler
Fotoğraf Galeri
Yorumlar

Listelenecek yorum bulunamadı


Yorum Yaz