Love Suit 106 (Videolu)

(3 Puanlama)
Online Rezervasyon
10.400,00₺
Tarih*
Kişi Sayısı*
Süre
3 Gece 4 Gün
Kişi Sayısı
1 Kişi
Paket Kodu
YH342150
Açıklama

Otelimiz , Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinde merkezde bulunmakla ve ilçe merkezine sadece 3 dakika yürüme mesafesinde olmakla kalmıyor, otelin içinde açık ve kapalı restoran, harika bir bahçesi sayesinde tatiliniz bundan daha huzurlu geçmeyecektir. 

Not : Fiyatımız 2024 yılındaki konaklamalar için geçerlidir. 

 

Program Detayı

Dahiller

  • 3 Gece 4 Gün Konaklama
  • Kahvaltılar
  • 1 Günlük Kapadokya Bölge Turu
  • Oda Süslemesi & Meyve İkramı
  • 1 Saatlik Atv Turu

Hariçler

  • Kişisel Harcamalar
  • Programda Belirtilmeyen Hizmetler
Fotoğraf Galeri
Yorumlar

Burhan Aktürk

Otele yerleştirilmemizden otelden ayrilisimiza kadar herşey sorunsuz ilerledi . Sürekli iletişimde kalıp hatirlatmalar yapıldı . İsim ve ben çok keyif aldık . Balon ve ATV faaliyetleri her şey kusursuz planlanmıştı . Güler yüzünüz ve samimiyetiniz için tekrardan çok teşekkürler.

2022-02-26

Furkan Turhal

Telefonda Funda Hanım ile görüştük fiyat olarak çok iyiydi devamında otelimize yerleştik çok ilgililer yemekler kahvaltılar çok güzeldi turlar çok güzeldi atv ve tarihi bir tur yaptık 7 24 istediğimiz zaman ulaşabildik kendi evim gibi hissettiğim bir ortamda bu büyülü rustik havayı kesinlikle burada geçirmenizi tavsiye ederim. Kapadokya Yolculuğu ailesine teşekkür ederiyoruz.

2022-02-26

Zeynep Nur Akdeniz

‘Kapadokya Yolculuğu’ turu ve yıldız hotel çalışanları gerek güler yüzleriyle gerek ilgileriyle bizden tam puan aldılar gerçekten. Her şeyden çok memnun kaldık. İşlerini gerçekten özveriyle yapıyorlar. Kapadokya'da tur ve otel arayışında olan herkese tavsiyemizdir☺️

2022-02-26

Yorum Yaz