My Story Suit 116 (Videolu)

(3 Puanlama)
Online Rezervasyon
8.950,00₺
Tarih*
Kişi Sayısı*
Süre
3 Gece 4 Gün
Kişi Sayısı
1 Kişi
Paket Kodu
MS343200
Açıklama

Kapadokya'nın çok güzel ve merkezi bir noktasında yer alan Uçhisar isimli bu kasabada bulunan otelimiz kasaba merkezinde yer alıyor. Otelin vadiye bakan manzarası, sakinliği, otantikliği ve en önemlisi de butik otel sahiplerinin sizi evinizde hissetirmesiyle birlikte Kapadokya'ya bu paket ile her sene gelmek isteyeceksiniz !

 

 

 

Program Detayı

Dahiller

  • 3 Gece 4 Gün Konaklama
  • Kahvaltılar
  • 1 Günlük Kapadokya Bölge Turu
  • Oda Süslemesi & Meyve İkramı
  • 1 Saatlik Atv Turu

Hariçler

  • Kişisel Harcamalar
  • Programda Belirtilmeyen Hizmetler
Fotoğraf Galeri
Yorumlar

Kemal Kılınç

Başta turizm danışmanımız Funda Hanım'a çok teşekkür ederim ilgisi ve alakası çok mükemmeldi otelimiz My Story Cave Hotel' e aile sıcaklığı ve güler yüzlü ilgi ve alakaları ve her dakikasında memnuniyetle hoşgörü ile karşılandığımız tatil değil evimizde gibi hissettiğimiz bir tatildi herkese tavsiye ediyorum My Story Cave Hotel ve Funda Hanım' ın rehberliği tarif edilemez ilgi ve alaka içinde bu güzel tatil için onlara çok teşekkür ederim.

2022-03-01

Esma Ateş

Çok çok güzel bir yer sessiz sakin ve çarşıya 5-10 dk yürüme mesafesi. Funda Hanımın ilgisi ve diğer herkesin güler yüzlülüğü, samimiyeti bir aile evi gibi. İlk gün dinlenme oldu, ikinci gün Umut Beyin eşliğinde bir tur yaptık ve yine çok eğlenceli ve güzeldi. İkinci gün yine atv turu ve üçüncü gün balona bindik ve yine her şey muhteşemdi. Her şey için çok çok teşekkür ediyoruz

2022-03-01

Gökhan Delikanlı

Çok keyif aldığımız dolu dolu geçen bir Kapadokya tatili oldu bizim için bu konuda bize yardımcı olan Funda hanıma çok teşekkür ederiz.

2022-03-01

Yorum Yaz