Kapadokya'da Türk Gecesi Eğlencesi ( Yemekli )

(0 Puanlama)
Online Rezervasyon
200,00₺
Tarih*
Kişi Sayısı*
Süre
3-4 Saat
Kişi Sayısı
1 Kişi
Açıklama

Anadolu ve Türk Kültürünün önemli göstergesi olan Türk Gecesi programını deneyimlemek istiyorsanız Kapadokya bunun için doğru adres olacaktır. Kayadan oyma restoranda yemeğiniz eşliğinde izleyebileceğiniz bu güzel program için açıklama ve tercihleri aşağıda bulabilirsiniz.

Genellikle katılım konusunda yoğunluk yaşandığı için Türk Gecesi programına önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Ayrıca bu programı yemekli veya yemeksiz tercih edebilirsiniz. Et ve tavuk menüleri tercihinize kalmış olup aynı zamanda vejeteryanlara özel menüler de mevcuttur. Programı yemekli yada yemeksiz tercih etmenizin yanında kullanımıza bağlı olarak sınırsız alkol servisi de alabilirsiniz.

Program 20.00‘de başlayacağı için otelinizin konumuna bağlı olarak 19.00 ile 19.30 arasında otelinizden alınırsınız ve restorana bırakılırsınız. Program içeriğinde Türkiye’deki farklı yörelere ait olan halk oyunları, yerel evlilik oyunu, müzik şöleni ve daha fazlasını göreceksiniz. Saat 23.00 gibi bitecek olan programdan sonra ise yine transfer aracıyla otelinize dönüşünüz sağlanır.

Dahiller

  • Kaldığınız Otellerden Alış ve Bırakış
  • Akşam Yemeği
  • Yöresel Canlı Müzik
  • Sınırsız Alkollü veya Alkolsüz İçecekler

Hariçler

  • Fiyat Dahilinde Belirtilmeyen Herhangi Bir Hizmet
Fotoğraf Galeri
Yorumlar

Listelenecek yorum bulunamadı


Yorum Yaz